Zobacz kategorie

Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5%

  • Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% Środki przeciwbólowe
Cena
68 zł
Dostępność
dostępny do tygodnia
Wysyłka do tego produktu
Przechowuj informacje
Idź do sklepu » apo-discounter.pl

Informacje o produkcie

Zastosowanie Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g)Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny do stosowania zewnętrznego. Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) przynosi szybką ulgę w sytuacji bólów mięśni, stawów i tkanek miękkich (ścięgien i wiązadeł). Przyda się także przy okazji kontuzji sportowych. Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) zwalcza bóle wszelkiego rodzaju: stanowiące objawy przeziębienia lub grypy, będące wynikiem tzw. „zawiania”, lub urazów mechanicznych. Efekt działania Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g)Jako lek na bazie ibuprofenu Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) zapobiega wydzielaniu się hormonu prostaglandyny odpowiedzialnej za przekazywanie informacji o bólu przez układ nerwowy, oraz za rozprzestrzenianie się stanów zapalnych. Specjalna formuła mikrożelu powoduje zaś, że Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) wnika bardzo głęboko pod powierzchnię skóry, działając dużo szybciej i skuteczniej niż „klasyczne” żele przeciwbólowe. Forma stosowania zewnętrznego zapobiega ponadto nadmiernemu obciążeniu organizmu, do którego dochodzić może w sytuacji przyjmowania ibuprofenu drogą doustną. Skład50 mg ibuprofenu, izosorbid dimetylowy, alkohol izopropylowy, poloksamer, triglicerydy średniołańcuchowe, woda oczyszczona, olejek z kwiatów gorzkiej pomarańczy, olejek lawendowy. Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie stosować na ranach otwartych, ani w obszarach błon śluzowych. Nałożonej warstwy żelu nie należy przykrywać materiałami nieprzepuszczającymi powietrza. Sposób użyciaNanosić 3 razy dziennie, rozsmarowując na bolącym obszarze pasek żelu o długości 4-10 cm, co odpowiada 2-5 g (100-250 mg ibuprofenu). Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% (Opakowanie: 150 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.... Zobacz pełny opis produktu >>>

Z nami wybierz tanie Środki przeciwbólowe. produkt Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5% e-Shop apo-discounter.pl Kup w cenie 68 zł.

Parametry towarów:
- rzetelny dostawca i producent HERMES Arzneimittel GmbH
- kód EAN i ID towarów 804144067
- kategoria produktu Środki przeciwbólowe

Kup w sklepie:

Powiązane produkty

închideți galeria
Doc Ibuprofen, żel przeciwbólowy 5%